Yüzyılın Skandalı pdf

789

Yüzyılın Skandalı pdf

Bu yazılardaki öncelikli amacım, ortalama okurlara her hafta bir şeyler öğretebilmek, beni asıl ilgilendiren onlar, ki öğrettiğim şeyler her şeyi bilen uzman okurlara apaçık ve çocukça gelebilir. Diğer amacımsa –ki bu en zoru– yazılarımı başkalarından yardım almadan düzgünce yazabilmek, çünkü ben hep iyi yazabilmenin başlı başına bir mutluluk kaynağı olduğuna inanmışımdır.
 
Gabriel García Márquez gazeteciliğin “dünyanın en iyi mesleği” olduğunu her fırsatta usanmadan tekrarlar, yazardan önce gazeteci olduğunu söylerdi: “Ben özümde bir gazeteciyim. Yaşamım boyunca gazeteci oldum. Her ne kadar pek belli olmasa da kitaplarım bir gazetecinin kitapları.”
 
1950 ile 1984 yılları arasında gazete ve dergilerde yayımlanan 50 metni bir araya getiren Yüzyılın Skandalı seçkisinin amacı, García Márquez’in kurmaca eserlerine aşina okurları, yazarın, eserlerine temel oluşturduğunu daima dile getirdiği gazete ve dergi çalışmalarıyla tanıştırmak. Okurlar bu metinlerin çoğunda tanıdık bir sesle karşılaşacak, bu anlatıcı sesin yazarın gazetecilik yıllarında şekillendiğine tanık olacaklar.
 

Yüzyılın Skandalı isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Gabriel Garcia Marquez tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güz Esintisi (Hediyeli Özel Kutu) pdf başlıklı makalemizde Güz Esintisi (Hediyeli Özel Kutu) indir, Güz Esintisi (Hediyeli Özel Kutu) oku ve Güz Esintisi (Hediyeli Özel Kutu) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yüzyılın Skandalı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?