Yeni Nesil İçin Liderlik pdf

789

Yeni Nesil İçin Liderlik pdf

Geleneksel yönetim tarzının baskın olduğu ülkemizde, liderlik türü “güç kültürü” kodlarıyla örülü ama günümüz koşullarında özellikle yeni neslin taleplerine cevap veremiyor. Yeteneklerin kuruma çekilmesi, yaratıcılıklarının tetiklenmesi ve çevik kurum yapılarında inovasyonun artması gibi çağımızın başarı hedefleri, güçlendirme kültürüne kapı aralıyor. Koç Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Aycan, Yeni Nesil İçin Liderlik’te güç kültüründen güçlendirme kültürüne dönüşümü gerçekleştirmek için her kurumda uygulanabilecek bir model sunuyor. Bu dönüşümle bireyler, otoriteden ve başarısızlıktan korkmaksızın, “anlam”ını bildikleri ve buna inandıkları işleri, kendilerini psikolojik olarak güvende hissettikleri, keyifli ortamlarda yaparak liderlik sorumluluğunu paylaşma fırsatını elde edecekler.
 

Yeni Nesil İçin Liderlik isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Aycan tarafından yazılmış ve CEO PLUS yayınevinin 13.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Vergi Sisteminde Vergi Karmaşıklığının Analizi pdf oku başlıklı makalemizde Türk Vergi Sisteminde Vergi Karmaşıklığının Analizi pdf oku e-book indir, Türk Vergi Sisteminde Vergi Karmaşıklığının Analizi pdf oku ebook indir ve Türk Vergi Sisteminde Vergi Karmaşıklığının Analizi pdf oku ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Yeni Nesil İçin Liderlik pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?