Yanardağın Yankısı pdf

789

Yanardağın Yankısı pdf

İnsanlık ve dünya adına olağanüstü düşler kurabiliriz…
 
Çocuk ve gençlik yazınımızda birçok nesli etkileyen yüze yakın kitaba hayat veren Gülten Dayıoğlu’nun kaleminden Yanardağın Yankısı bizleri gezegenimiz üzerine düşünmeye yönlendiriyor, geleceğimizle ilgili merak uyandırıyor.
 
Dero yaşıtlarından oldukça farklı, çok özel bir gençtir. O daha küçük bir çocukken bir gün gökyüzünde mekik şeklinde bir yarık belirir ve yarıktan rengârenk ışınlar yayılır. Dero tanık olduğu bu olayın ardından başka bir boyuta geçebildiğini fark eder. Doğduğunda başı bedenine göre fazla büyük olduğundan doğumundan beri çevresi tarafından hep dışlanmıştır. Bu durum Dero’yu içten içe üzdüğünden, tek başına Tendürek Dağı’ndaki bir mağaraya yerleşip gün geçtikçe kendini evinden, arkadaşlarından, dünyadan soyutlar ama bir yandan dünyayı anlamaya çalışır.
Bir sabah Dero güçlü bir dürtüyle uyanır ve mağaranın derinliklerine gitmek için şiddetli bir istek duyar. Mağarada keşfettikleri onun, dünyanın, uzayın, hatta kâinatın geleceğini derinden etkileyecektir. Dero gelecek için çok zorlu bir göreve başlamak üzeredir şimdi…
 

Yanardağın Yankısı isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Gülten Dayıoğlu tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 02.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hatırda Kalanlar pdf başlıklı makalemizde Hatırda Kalanlar indir, Hatırda Kalanlar oku ve Hatırda Kalanlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yanardağın Yankısı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?