Ülkem ve Ben pdf

789

Ülkem ve Ben pdf

11 Eylül 2001 tarihinde ABD’ye düzenlenen terör saldırılarından sonra Orta Asya ve Afganistan uzmanı olarak Alman ordusuna giren Esedullah Oğuz burada sıkı bir eğitimden geçtikten sonra bir Alman komutanın danışmanı olarak Afganistan’da görevlendirilir. Amacı, eski ülkesinin yeniden inşasında rol almaktır, ama olaylar beklediği gibi gelişmez.
 
Esedullah Oğuz, ülkesi Afganistan’dan Türkiye’ye, oradan Almanya’ya uzanan, acı, keder, kan ve gözyaşıyla harmanlanmış, savaşın şekillendirdiği özel yaşamını gerçek olaylar ve karakterler üzerinden bir roman tadında anlatırken, uyuşturucu baronları, intihar teröristleri, CIA ajanları, El Kaide militanları, Ladin’in yakalanması gibi olayların üzerindeki sır perdesini aralıyor.
 
Kitabı bitirince, Afganistan’da işlerin neden ters gittiğini, barışın niçin hâlâ uzak bir ihtimal olduğunu daha iyi anlayacaksınız.
 

Ülkem ve Ben isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Esedullah Oğuz tarafından yazılmış ve TRUVA YAYINLARI yayınevinin 14.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Hükümetleri ve Milli Mücadele 2 pdf başlıklı makalemizde İstanbul Hükümetleri ve Milli Mücadele 2 indir, İstanbul Hükümetleri ve Milli Mücadele 2 oku ve İstanbul Hükümetleri ve Milli Mücadele 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ülkem ve Ben pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?