Üç İstanbul (Cep Boy) pdf

789

Üç İstanbul (Cep Boy) pdf

Türk romanının kilometre taşlarından biri daha Oğlak Klasikleri arasında… Yirmiyi aşkın, önde gelen roman kahramanı, bir romanı roman yapan bütün ruh çözümlemeleriyle karşınızda. Bir o kadar sayıda gerçek tarihi kişilikler ile başka yardımcı unutulmaz tipler romana ustaca yedirilmiş… Simsiyah ve 33 yıl sürmüş Abdülhamit dönemi baskısıyla ‘İstibdat İstanbul’u’… Özgürlük adına iktidara gelenlerin yönetimde olduğu ama Abdülhamit’e rahmet okutturan ‘Meşrutiyet İstanbul’u’… Batan bir imparatorluğun bütün sefaleti ile ülkeyi işgal edenlere yaltaklanmada birinci olanların ‘İşgal İstanbul’u’ …ve bütün bu İstanbul’luları dikey olarak kesen bir yazar hayatı: Muharrir Adnan Bey.
 

Üç İstanbul (Cep Boy) isimli 696 sayfadan oluşan kitap ; Mithat Cemal Kuntay tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 18.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Modern Öykü Kuramı pdf başlıklı makalemizde Modern Öykü Kuramı indir, Modern Öykü Kuramı oku ve Modern Öykü Kuramı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Üç İstanbul (Cep Boy) pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?