Sokratis ve Sisteki Gölgeler pdf

789

Sokratis ve Sisteki Gölgeler pdf

Seçkin kitapçılarda, www.oglak.com’da, Zambak Sokak 21 Beyoğlu’nda ve internet satış noktalarında… (…) Arkasında birinin varlığını hissetti ve başını çeviremeden kafasına sert bir darbe yedi. Kendini yüzüstü denizde buluverdi Alekos. Öyle sert düşmüştü ki başını kayalardan birine vurmuştu. Suda kırmızı kan izleri gördü hayal meyal. Tuzlu su, ağzından, burnundan giriyor, gözlerini ve genzini yakıyordu. Kusmak üzereydi. Öksürdü, paniğe kapılarak doğrulmaya çalıştı. İkinci bir darbeyle, başı tekrar aynı kayaya çarptı. Darbeler arttıkça, su daha da kanlandı. Detektif Sokratis bu kez Makronisi adasında işlenen korkunç bir cinayeti aydınlatmaya çalışıyor. Tarihinde korsanların cirit attığı, artık balıkçılıkla geçinen bu küçük ve sevimli adada neler oluyor?.. Oğlak Yayınları, polisiye edebiyatın usta yazarı Suphi Varım’ın, “Detektif Sokratis Polisiyeleri”nin sekizinci kitabı, Sokratis ve Sisteki Gölgeler’i Maceraperest Kitaplar arasında yayımlamaktan gurur duyar.
 

Sokratis ve Sisteki Gölgeler isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Suphi Varım tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 10.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Seyelan pdf başlıklı makalemizde Seyelan indir, Seyelan oku ve Seyelan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Sokratis ve Sisteki Gölgeler pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?