Şeytanın Azizleri (Kutsal Asanın Laneti) pdf

789

Şeytanın Azizleri (Kutsal Asanın Laneti) pdf

Şeytanın Azizleri –Kutsal Asanın Laneti-Yıl 2055
İlk baskısı 50.000 olan bu kitap bir trend oluşturan eserdir.
Türkiye’deki ilk yerli ezoterik, bilim-kurgu, fantastik ve gizli ilimler özelliğinin yanında romantik casus romanı özelliğini de taşımaktadır. Mason teşkilatları, ışık rahipleri, illuminati, tapınak şövalyeleri,  gizli örgütler ve İstanbul’un gizemli SIR’ı bu kitapta ustalıkla anlatılmıştır.
Şeytan ve Azizleri’nin( Bunlar 18 kişi ki; Hanzeb, Velhan, Zellenbur, Vesnan , Betr, Dasim, Metun, Ebyaz, Azael, Diabolos, Beelzebub, Mephisto, Belial, Lucifer, Satana, Yek, Albız ve Samael ) şu an yanı başımızda olabilirler- cennetten yeryüzüne kovulmasından beri Kutsal Asa’nın gücüyle günahkârları (Adem’in çocuklarını; hüsran, kin, kan, nefret, savaş ve salgınlarla) yok etmenin peşinde…
Université Sorbonne Paris Nord; Computer Science Department Profesörü(Gerçekte bir CIA ajanı: G6) Ethan Gutenberg, Trump Towers (Türkiye-İstanbul) Binasında konferans vermesi için yakın bir dostundan davet alır. Ancak, İstanbul’a varır varmaz oldukça tuhaf bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir komplonun ortasında bulur. Trump Towers Binası’na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Üstad Garabet Kasaryan’ın kesik uzvu- varlığını haber veren bir telefon, G 6’yı hiç de yabancısı olmadığı bir âleme davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik şifre, daveti alan kişiyi Ezoterik(içrek-Havas ilmi) bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir aleme sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden G 6, bir anda Masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı-11 Ağustos 1999 -(Okültist, Nostradamus’un, Oğlu Cesar’a mektubunda bahsettiği) -Ezeli düşmanı Şeytan ve Azizleri, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa gizemlerin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?…
Şeytanın Azizlerini okurken kahramanımız Ethan Gutenberg (Ajan G6) ile hiç bilmediğiniz Ezoterik Bilimlere yelken açacaksınız. Bunlar aşağıda sıralanmıştır:
HAVAS: Özel bilgiler ve özel haller verilmiş azizler ve âlimler anlamında bir ilahiyat terimi. İLİM, KEŞF, İLHAM, MÂRİFET, YAKîN, İŞARET, İŞÂRÎ TEFSİR, BÂTINİYYE, ZÂHİR, CEFRBÂTIN İLMİ, HURÛF, TILSIMCEFR, SİHİR, AZÂİM, HERMES, ŞEMSÜ’l-MAÂRİF, HAVÂSSÜ’l-KUR’ÂN, ZERDÜŞTİ, AZANDELER ve RUKYE’dir
Okuyucularıma saygıyla belirtmek isterim ki -Çehov’un tüfeği veya Çehov’un silahı (Rusça: Чеховское ружьё), “Eğer ilk bölümde ‘duvarda bir tüfek asılı’ diyorsanız ikinci veya üçüncü bölümde o silah patlamalıdır. Eğer ateşlenmeyecekse o silah orada asılı olmamalıdır.”bir hikâyedeki her ögenin zorunlu olması gerektiğini ve ilgisiz unsurların kaldırılması gerektiğini belirten dramatik bir ilkedir. Bu unsurlar, kitabın içine hiçbir şekilde girmeyerek “hatalı vââtler” vermemelidir. Bu durum, Anton Çehov tarafından birkaç kez mektuplarında belirtmiştir.- bu kurguda; gereksiz nesne, görevsiz karakter ve işe yaramaz mekânlar kullanılmamıştır. Sizlerin bu kitabı okumak için ayırdığınız zamanınız benim için son derece kıymetlidir.
 

Şeytanın Azizleri (Kutsal Asanın Laneti) isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Yavuz Selim Pınarbaşı tarafından yazılmış ve DA VİNCİ YAYINLARI yayınevinin 11.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstanbulîn Türk Modernleşmesinin Doğum Hikayeleri pdf başlıklı makalemizde İstanbulîn Türk Modernleşmesinin Doğum Hikayeleri indir, İstanbulîn Türk Modernleşmesinin Doğum Hikayeleri oku ve İstanbulîn Türk Modernleşmesinin Doğum Hikayeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Şeytanın Azizleri (Kutsal Asanın Laneti) pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?