Şairin Aynası pdf

789

Şairin Aynası pdf

Şiir şairin aynasıdır. Şiirdeki kelimelerin her biri şairin dünyasından ipuçları verir okura. Şair şiirini yazarken en çok da kendisini anlatır. Yaşadıkları, buldukları, kaybettikleri ile kelimeler; bir koza gibi şairin her halini dize dize dokur şiirde. 

Bu kitapta şairler ve şiirler karşılayacak sizi. Şairlerin ayak sesini duyacaksınız. Anadolu’nun bereketini, sözün gücünü, edebiyatın nefes aldığı şairleri ve şiirleri bulacaksınız. Bir aynaya bakar gibi hayalinizde şairlerin yüzleri belirecek. Geçmişten günümüze kadar şiirin nefesini hissedecek ve kitabı okudukça; iyi ki şiir var sözünü tekrarlayacaksınız. 
 

Şairin Aynası isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Uçurum tarafından yazılmış ve ÇIRA YAYINLARI yayınevinin 14.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) pdf başlıklı makalemizde Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) indir, Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) oku ve Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Şairin Aynası pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?