Roman Korolev pdf

789

Roman Korolev pdf

“Hayat, kurduğumuz hayallerimizin aksi bir tezahürüyle bizi olması gereken şeye eviren zamansal bir döngüydü. Çoğu defa hiç ummadığımız ve bilhassa acı veren olaylar karşısında yaşam kabiliyetimizi sınar ve her defasında bir parça eksilmiş olarak ayağa kalkmamıza yardımcı olurdu. Gerimizde bıraktığımız her parçayla eksildiğimizi düşünür ve parçaları kaybolmuş bir yapboz misali asla tamamlanamayacak gibi hissederdik. Oysa hayat geride bıraktığımız her parçamızla geleceğimizin tablosunu örmekle meşguldür.”

Kadam, bu eserinde sevdikleri için kendi önceliklerinden vazgeçmiş bir bireyin iç dünyasını okura çarpıcı bir üslupla ele alıyor. Yaşadıklarıyla ruhu parçalara ayrılan ve kendini bulma ümidiyle bir kaçış yolu arayan Roman Korolev, hayattaki gerçek değerlerin ne olduğunu bizlere gösteriyor.
 

Roman Korolev isimli 258 sayfadan oluşan kitap ; E. G. Kadam tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hikayelerden Seçmeler / Ömer Seyfettin pdf başlıklı makalemizde Hikayelerden Seçmeler / Ömer Seyfettin indir, Hikayelerden Seçmeler / Ömer Seyfettin oku ve Hikayelerden Seçmeler / Ömer Seyfettin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Roman Korolev pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?