• Anasayfa
  • Ekonomi
  • Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku

Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku

789

Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku

Malik Sayan, İKTİSAT YAYINLARI tarafından kaleme alınan Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku isimli 152 sayfadan oluşan kitap; İKTİSAT YAYINLARI yayınevinin 8/4/2021 Perşembe tarihinde ve sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini almıştır.
Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku isimli kitabı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşgücü Piyasalarına Yönelik Regülasyonların İşgücü Arz ve Talep Üzerine Etkileri: Türkiye Üzerine Bir İnceleme pdf oku başlıklı makalemizde İşgücü Piyasalarına Yönelik Regülasyonların İşgücü Arz ve Talep Üzerine Etkileri: Türkiye Üzerine Bir İnceleme pdf oku e-book indir, İşgücü Piyasalarına Yönelik Regülasyonların İşgücü Arz ve Talep Üzerine Etkileri: Türkiye Üzerine Bir İnceleme pdf oku ebook indir ve İşgücü Piyasalarına Yönelik Regülasyonların İşgücü Arz ve Talep Üzerine Etkileri: Türkiye Üzerine Bir İnceleme pdf oku ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Küresel Finans Krizi ve Katılım Bankaları & Asimetrik Bilgi Teorisi Çerçevesinde Ampirik Bir Değerlendirme pdf oku indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?