Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf

789

Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf

“Schicksal ne demek biliyor musun?”
Lyuba kelimeye yabancıydı.
“Kader demek.”
Kader. Her şeyin bir nedene bağlı olarak gerçekleşmesi…

1941 yılında, Ukrayna’nın Czernowitz kentinin,  Küçük Kudüs olarak da anılan bölgesinde  İkinci Dünya Savaşı’nın tüm acılarını yaşayan bir Yahudi ailenin on altı yaşındaki genç üyesi Tholdi, sevdiklerinin hayatını kurtarmak için, sırlar ve şantajla dolu tehlikeli bir yol seçer. Ama aşkın ona yaptırabileceklerini hesaba katmamıştır. Linker ailesinin umutları, bir Çingene kızı olan Lyuba sayesinde gerçeğe dönüşür.

Küçük Kudüs’te Gece Dersleri ırkçılığın, aşağılanmanın ve ayrımcılığın insan ruhunda açtığı yaraları ustalıkla irdeleyen bir roman.
 

Küçük Kudüs’te Gece Dersleri isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Rick Held tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 04.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi pdf başlıklı makalemizde Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi indir, Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi oku ve Onomastik Çerçevede Osmanlı Kuruluş Dönemi Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Küçük Kudüs’te Gece Dersleri pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?