Kazanırsak Kaybederi̇z : Çevrimiçi pdf

789

Kazanırsak Kaybederi̇z : Çevrimiçi pdf

            “Bir ev, seni popülerlik merdiveninde bir üst basamağa taşıyacak bir yarışma ve birbirinden zorlu görevler!”
 
Fame Evi, sosyal medya fenomenlerinin büyük ödülü kazanmak için katıldığı bir yarışma programıdır. Frame adlı sosyal medya platformunda popüler olan yarışmacılara her hafta bir görev verilir ve kameralar kayda geçer. Her yarışmacı her an izleniyor olabilir! Katılımcıların kulaklarına nasıl davranmaları gerektiğini fısıldayan yapımcıların asıl istediği ise en çok etkileşimin toplanmasıdır.
 
Hayallerine bu yarışmaya katılarak ulaşacağını düşünen Eva Durusoy, eve girdiği andan itibaren hiçbir şeyin düşlediği gibi olmayacağını anlar. Fame Evi, sandığından çok daha akıl almaz bir yerdir. Kamera önünde ve arkasında başka kimliklere bürünen yarışmacılar, kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Üstelik yıllardır hayranlıkla takip ettiği fenomen de bu yarışmacılardan biridir.
 
Peki ya Eva, girdiği bu popülerlik yarışını kazanmak için savaşırken hem kendini hem de aşkını koruyabilecek midir?
 

Kazanırsak Kaybederi̇z : Çevrimiçi isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Sey tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 14.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İnsanlığımı Kaybedişim pdf oku başlıklı makalemizde İnsanlığımı Kaybedişim pdf oku e-book indir, İnsanlığımı Kaybedişim pdf oku ebook indir ve İnsanlığımı Kaybedişim pdf oku ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Kazanırsak Kaybederi̇z : Çevrimiçi pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?