Karabasan pdf

789

Karabasan pdf

Taht Oyunları serisinin usta yazarı George R. R. Martin, vampir kültünü kendine has bakış tarzıyla tersyüz ediyor.
 
Başına buyruk bir nehir gemisi kaptanı olan Abner Marsh, zengin bir aristokrat kendisine çok kârlı bir teklifle yaklaştığında bu işte bir bit yeniği olduğundan şüphelenir. Ürkütücü biçimde solgun bir tene ve sert bakışlara sahip Joshua York, ne 1857’nin buzlu kışının Marsh’ın bir tanesi dışında tüm filosunu yok etmesini ne de 10 yıl içinde yatırımını geri alabileceğini umursamaktadır.
 
Marsh onun teklifini reddetmeye niyetlenir. Bu kadar çok gizemin beladan başka bir şey getirmeyeceğinden emindir. Ama açgözlülüğü ve kibri, York’un büyüleyici bakışlarıyla birleştiğinde tüm kararlılığı yerle bir olur.
 
Başta York’un hareketleri ne denli tuhaf, keyfi ve kaprisli olsa da Marsh onun zorlu Mississippi’yi kat etme nedenlerini umursamaz. Ta ki yeni yandan-çarklısı Humma Rüyası’nın, ilk yolculuğunda en korkunç kâbusundan daha tekinsiz ve insanoğlunun en olanaksız hayalinden daha soylu bir göreve çıktığını fark edene kadar.
 
“Devrimsel bir çalışma olarak Anne Rice’ın Vampirle Görüşme’sinin yanında yer alıyor.” 
Rocky Mountain News
 
“Hem Stephen King hem de Mark Twain hayranlarını memnun edecek bir roman… karanlık bir şekilde romantik, tüyler ürpertici… gümbür gümbür bir başarı.”
Bu Ölümsüz ve Işık Tanrısı kitaplarının yazarı Roger Zelazny 
 

Karabasan isimli 424 sayfadan oluşan kitap ; George R.R. Martin tarafından yazılmış ve DEX KİTAP yayınevinin 18.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Varmış Bir Yokmuş Türkler ile Ermeniler Nefret ile İhtimaller Arasında Bir Yolculuk pdf başlıklı makalemizde Bir Varmış Bir Yokmuş Türkler ile Ermeniler Nefret ile İhtimaller Arasında Bir Yolculuk indir, Bir Varmış Bir Yokmuş Türkler ile Ermeniler Nefret ile İhtimaller Arasında Bir Yolculuk oku ve Bir Varmış Bir Yokmuş Türkler ile Ermeniler Nefret ile İhtimaller Arasında Bir Yolculuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Karabasan pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?