Hüzünlü Atlas Serisi Cilt 1 pdf

789

Hüzünlü Atlas Serisi Cilt 1 pdf

Dikkat!
Elinizdeki kitap aşk şiirleri içermez. Salt Öfke, hayal kırıklıkları ve isyan barındırır. Henüz yazılmamış mutluluk şiirleri için çok satanlar bölümüne
bakınız ve mutlaka yetkili birisine danışınız. Bir Şiir yazdım, yazılan onlarcası gibi. Yıpranmış bir dosya içerisinde, unutulmuş bir bavul ile paylaştı yalnızlığını yıllarca. Bir melodi silkeledi tozlarını. Her biri kendisine yakışanı
seçti, üstüne oturanı. Melodiler ile buluştu, dans etti ürkekçe. Şimdi okuma zamanı ister bağırarak istersen de içinden.
Şiir okuma etkinliklerinde herhangi bir sıralama izlemeden kitabı elinize aldığınızda karşınıza çıkan ilk sayfa sizin kaderinizdir. İtiraz etmeden kelimelerin akışını, müziğin ritmine bırakınız.
 

Hüzünlü Atlas Serisi Cilt 1 isimli 63 sayfadan oluşan kitap ; Mert Altan tarafından yazılmış ve KLAROS YAYINLARI yayınevinin 23.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Proje X - Veni pdf başlıklı makalemizde Proje X - Veni indir, Proje X - Veni oku ve Proje X - Veni pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Hüzünlü Atlas Serisi Cilt 1 pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?