• Anasayfa
  • Genel
  • Havacılıkta Temel Uçak Bakım Konuları – Kavramsal ve Sistemsel Yaklaşımlar pdf

Havacılıkta Temel Uçak Bakım Konuları – Kavramsal ve Sistemsel Yaklaşımlar pdf

789

Havacılıkta Temel Uçak Bakım Konuları – Kavramsal ve Sistemsel Yaklaşımlar pdf

Uluslararası havacılık, küreselleşme olgusunun da etkisiyle ve yenilenen teknolojilerle birlikte her geçen gün önemini artıran ve büyüyen bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkelerin havacılık sektörüne yapmış olduğu yatırımlar göz önünde bulundurulduğunda sektöre ne denli büyük bütçeler ayrıldığını görmek mümkündür. Ekonomik açıdan büyük bütçelerle finanse edilen havacılık sektörü gerek sivil gerekse askeri alanda büyük ilgi görmeye devam etmektedir.
Havacılık sektörü gelecekte de herkesin ilgi odağı olmaya devam edeceğinden bu alanda çalışabilecek yeterli ve nitelikli personel yetiştirilmesi de bir elzemdir. Bu kapsamda sektörün ihtiyaç duyacağı personelleri yetiştirmek üzere üniversitelerde ilgili akademik bölümler açılmakta ve aynı zamanda özel şirketler de bu alanda eğitimler vererek çalışmalar yürütmektedir. Bu kitap ortaya konulurken hem havacılık alanında literatüre katkı sunulması hem de alanda verilecek eğitimlerde kullanılabilmesi amaçlanmıştır. Ayrıca eserin alana ilgi duyup bilgi almak isteyen herkesin istifade edebileceği temel bir başvuru kaynağı olması hedeflenmiştir
 

Havacılıkta Temel Uçak Bakım Konuları – Kavramsal ve Sistemsel Yaklaşımlar isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 09.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Havacılıkta Temel Uçak Bakım Konuları – Kavramsal ve Sistemsel Yaklaşımlar pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?