Güneşin Oğlu pdf

789

Güneşin Oğlu pdf

Jack London’ın genç yaşta tanıştığı Güney Denizleri’nde yaptığı yolculuklardan izler taşıyan Güneşin Oğlu ve Güneşin Tüyleri isimli bu iki öyküsü odağına David Grief’i alıyor.
 
Varlıklı işinsanı David Grief, zorbalar, korsanlar ve dolandırıcılarla tehlikeli bir oyun içinde. Grief’in kimi zaman ölümle burun buruna geldiği Polinezya ve Güney Pasifik’in tekinsiz sularında dalgalara meydan okurken peşinde olduğu tek bir şey var, o da macera. Denizin kötü adamlarını avlamanın hazzına bağımlı bu altın tenli milyoner için tropik maceralar, şehirde akan milyonlarla kıyaslanamayacak kadar değerli.
 
#kısaklasikler #amerikanklasikleri #deniz #macera #ticaret #tropik #denizkanunları
 

Güneşin Oğlu isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 09.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Portakal Yokuşu & Kadın Hikayeleri pdf oku başlıklı makalemizde Portakal Yokuşu & Kadın Hikayeleri pdf oku e-book indir, Portakal Yokuşu & Kadın Hikayeleri pdf oku ebook indir ve Portakal Yokuşu & Kadın Hikayeleri pdf oku ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Güneşin Oğlu pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?