Gümüş Damarları – Drizzt Efsanesi 5. Kitap pdf

789

Gümüş Damarları – Drizzt Efsanesi 5. Kitap pdf

Drizzt’in mücadelesi, onu Karanlıkaltı’nın acımasız derinliklerine dönmeye zorlayan seslere karşı devam ediyor. Fakat yeni dostlarının ve Bruenor Battlehammer’ın Mithral Salonu’nda yer alma hayali daha kuvvetli. Bazı hayallerin asla gerçekleşmeyeceği söylenir fakat onlar birlikteyken hiçbir şey imkânsız değil!
 
“Ona memnuniyetle öğretirdim.
Onun başarısına da en az kendi başarım kadar sevinirdim fakat ondan her zaman tevazu göstermesini, azmetmesini, öğrettiğim bu gücü anlamasını ve yıkım potansiyelini takdir etmesini talep ederdim. Gerekli düzeyde şefkate sahip ve topluma faydalı olmayan kimseye dövüşmeyi öğretmezdim. Kişi, kılıç kullanmayı öğrenmek için önce kılıcı ne zaman kullanacağını öğrenmelidir.”
 

Gümüş Damarları – Drizzt Efsanesi 5. Kitap isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; R. A. Salvatore tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 08.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İkizlerin Savaşı pdf başlıklı makalemizde İkizlerin Savaşı indir, İkizlerin Savaşı oku ve İkizlerin Savaşı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Gümüş Damarları – Drizzt Efsanesi 5. Kitap pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?