En Baştan Ebeveyn Olma Yolculuğu pdf

789

En Baştan Ebeveyn Olma Yolculuğu pdf

“Çocuk sahibi olma deneyimi, büyülü bir yolculuktur ve her ebeveynin, her bir çocuğunu büyütme yolculuğu birbirinden farklıdır. Mutlu, huzurlu, sağlıklı bir birey yetiştirmenin tek bir doğru yolu yoktur. Yolculuğunuz boyunca kimi zaman duraksayıp dinlenmeniz, kimi zaman başkalarına yol sormanız, kimi zaman geri dönüşler yaparak yeni yollar keşfetmeye çalışmanız oldukça doğaldır. Unutmayın, çocuğunuz her şeyden önce sevgiyle büyür. Sevildiğini bilen ve ebeveynlerine güvenen her çocuk, bu serüvendeki ufak tökezlemelerinize göz yumabilir ve hataların telafisine olanak tanır. Siz de bu keşif ve öğrenme yolculuğundan zevk almaya bakın.”
 
Feriha Dildar, bu kitapla ebeveynleri ve ebeveyn adaylarını bir yolculuğa çıkarıyor. Yolculuk sırasında altta yatan, henüz dokunulmamış duygulara odaklanırken kimi zaman da zorlayıcı olabilen bu serüveni zenginleştirici bir deneyime dönüştürüyor. 
 

En Baştan Ebeveyn Olma Yolculuğu isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Feriha Dildar tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 21.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Işınım, Isı pdf oku başlıklı makalemizde Fizik Dersleri Cilt: 1 Mekanik, Isı pdf oku e-book indir ve Isı pdf oku ebook indir hakkında bilgiler verilmektedir.


En Baştan Ebeveyn Olma Yolculuğu pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?