El Kızı pdf

789

El Kızı pdf

Toplumsal alanda bireyin tüm yönlerini ustalıkla dile getiren Orhan Kemal, yalnızca sokaklarda ekmek kavgası veren insanları değil, evlerin içinde süren aile çekişmelerini de en iyi anlatan yazarlardan biridir. Orhan Kemal’in ev içi yaşamlara ilişkin yazdığı en yetkin kitaplardan biri olan El Kızı, toplumun aile içindeki yansıyışını da mükemmel biçimde ele alır.

Orhan Kemal’in kitapları bir okurun hayatta w rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz bırakır, okurunu onun kadar biçimlendirir. Orhan Kemal umudu ve aydınlığı yeniden kazanmamız için yol gösterir bize. Edebiyatımızın en değerli ustalarından biri olan Orhan Kemal’in kitaplarını yayımlamaktan onur duyuyoruz.
 

El Kızı isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Kemal tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 22.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi pdf başlıklı makalemizde Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi indir, Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi oku ve Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


El Kızı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?