Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf

789

Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf

Frank Herbert’ın bilimkurgu romanı Dune’un kusursuz grafik roman uyarlaması: DUNE Grafik Roman, 1. Kısım
 
Feodal bir uzak gelecekte geçen Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides Hanedanı, evrendeki en değerli madde olan melanj “baharatının” tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmparatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin kuyusunu kazarken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikâye doğacaktır.
 
Brian Herbert ve Kevin J. Anderson’ın orijinal esere birebir sadık kalan üç ciltlik adaptasyonunun ilkini Raúl Allén ve Patricia Martín şahane çizimleriyle görsele aktarıyor.
 
“Raúl Allén ve Patricia Martín, orijinal hikâyeyi en ince ayrıntısına kadar ilgi çekici biçimde görsel dile aktarmışlar.” – Eric Heisserer, Denis Villeneuve’ün Geliş filminin Oscar adayı senaristi
 

Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Frank Herbert tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 01.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kusurlu Güzellik Poetik Meseleler pdf başlıklı makalemizde Kusurlu Güzellik Poetik Meseleler indir, Kusurlu Güzellik Poetik Meseleler oku ve Kusurlu Güzellik Poetik Meseleler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Dune Grafik Roman: 1. Kısım – Dune pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?