• Anasayfa
  • Genel
  • Dijital Dünyada Pandemi Araştırma Ve Tartışmalar pdf

Dijital Dünyada Pandemi Araştırma Ve Tartışmalar pdf

789

Dijital Dünyada Pandemi Araştırma Ve Tartışmalar pdf

COVID-19 pandemisi yakın tarihin en yıkıcı pandemilerinden biri haline gelirken iki yıldır tüm dünyada etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Pandemi sağlığımızı tehdit etmekle birlikte; ekonomik ve toplumsal yaşamda pek çok değişim yaşamamıza sebep oldu. Özellikle bu dönemde dijitalleşmede yaşanan artış, etkilerini tüm alanlarda ortaya çıkarıyor…
        Bu kitap; hayatın her alanını etkileyen pandeminin dijital dünyada ne gibi etkiler yarattığını farklı konu ve bağlamlarda ortaya koyabilmek amacıyla hazırlandı. Kitap, 17 yazarın katkısıyla, farklı kuram, araştırma ve tartışmaları içeren 13 bölümden oluşmaktadır.  Kitapta farklı şehir ve kurumlardan araştırmacıların “dijital dünyada pandemi “ temalı çalışmaları bir araya getirilmiştir. Kitabın, pandemi ile ilgili bundan sonra yapılacak olan çalışmalara kaynaklık etmesini, pandemi döneminde dijitalleşme konusu ile ilgilenenler için yeni bakış açıları kazandırmasını diliyoruz.
TEMEL DEĞERLERE SAHİP OLMAK, BAĞLI KALMAK,
İNANMAK  VE SÜRDÜREBİLMEK AŞK’INA!..
 

Dijital Dünyada Pandemi Araştırma Ve Tartışmalar isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve LİTERATÜRK ACADEMİA yayınevinin 06.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Dijital Dünyada Pandemi Araştırma Ve Tartışmalar pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?