Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf

789

Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf

Regis, onu zalim Pook Paşa’nın merhametine teslim etmek üzere Calimport’a götüren suikastçı Artemis Entreri’nin eline düştü. Ama Drizzt ve Wulfgar hemen arkalarında, Regis’i kendi ahmaklığından ve güçlü düşmanlarından kurtarmaya kararlılar.

Umutsuzluğu en derinden hisseden kişi Drizzt idi. Zorlu yaşamındaki bütün çetin sınavlar sırasında, drow hep nihai adalete inanmıştı. Bunu kendisine her ne kadar itiraf etmeye korksa da, kıymetli prensiplerine karşı olan boyun eğmez inancının ona en sonunda hak ettiği ödülü getireceğine inanırdı. Şimdi de karşısına bu çıkıvermişti. Sadece ölümle sonuçlanabilecek olan, bir zaferin daha çok savaş getireceği bir mücadele.
 

Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; R. A. Salvatore tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 08.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Paradokya & Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf oku başlıklı makalemizde Paradokya & Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf oku e-book indir, Paradokya & Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf oku ebook indir ve Paradokya & Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula pdf oku ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?