• Anasayfa
  • Genel
  • Ben ve Dünya İnfografik Bir Tarih pdf

Ben ve Dünya İnfografik Bir Tarih pdf

789

Ben ve Dünya İnfografik Bir Tarih pdf

Ben ve Dünya, 2020leri yaşayan dünyada, insana dair ne varsa bunları bir araya getirmiş bir kitap. En çok ziyaret edilen müzeler, en çok okunan kitaplar, dünya üzerindeki farklı evler, oyun parkları, en çok tercih edilen evcil hayvanlar, yeni meslekler…Daha pek çok bilgi, eğlenceli görseller ve grafikler üzerinden çocukların ve yetişkinlerin birlikte keyifle okuyacağı bir dille Ben ve Dünya’da!
 
Merhaba! Benim adım Lucia. Annem, babam, küçük kardeşim ve köpeğimle Barselona’da yaşıyorum. Arkadaşlarımla oynamayı, spor yapmayı ve tatile gitmeyi seviyorum. Elbette okula da gidiyor ve ödevlerimi de yapıyorum. Tıpkı tüm dünya çocukları gibi…
Bu, dünya ve çeşitliliği hakkında büyük bir hikâye içinde geçen küçük bir hikâyedir. Bu hikâyede, Lucia sayesinde gezegenin farklı köşelerinden dünya çocuklarının nasıl yaşadığını keşfedeceğiz: Bilgi dolu grafiklerle sunulan renkli bir gerçeklik ve öğrenmenin eğlenceli bir yolu!
 

Ben ve Dünya
İnfografik Bir Tarih isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Mireia Trius tarafından yazılmış ve VAKIFBANK KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 08.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Ben ve Dünya İnfografik Bir Tarih pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?