Annemin Kaburgası pdf

789

Annemin Kaburgası pdf

Beni ben yapan bir öz var mıydı sahi? Bedenim, sesim, dilim, evim dediğim yer değişmişti ya, başka bir insan mı olmuştum artık? Oysa olduğum kişiyi ısrarla, onu yok etmeye çalışan her şeye, herkese rağmen yavaş yavaş kabuğundan çıkarmıştım ben.
 
Annemin Kaburgası, kimliğinden onur duyanların, aşkı özgürce yaşayanların, göçmenliğin dilini en iyi bilenlerin, cinselliğin üzerindeki toplumsal tahakküme meydan okuyanların, basmakalıp değerlerden ve birörnek yaşam biçimlerinden usananların öyküleri.
 
Burçin Tetik, ayrıştırıcı söylemlere, yaşamımızı çepeçevrelemiş öfke diline, gökkuşağının tüm renkleriyle karşılık veriyor. Özgün, duyarlı, cesur…
 
O meşhur şarkıdaki gibi, gökkuşağının üzerinde bir yerde, ta yukarıda…
 

Annemin Kaburgası isimli 99 sayfadan oluşan kitap ; Burçin Tetik tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 02.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hikayeler Bütün Eserleri 17 pdf başlıklı makalemizde Hikayeler Bütün Eserleri 17 indir, Hikayeler Bütün Eserleri 17 oku ve Hikayeler Bütün Eserleri 17 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Annemin Kaburgası pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?